Kurs Wieczorowy

Kurs wieczorowy
5 spotkań + 15 dni jazd


Kurs ten jest kompaktowym szkoleniem z zakresu nauki jazdy samochodem osobowym. Realizowany jest w nowej formule warsztatowej przygotowującej do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, ale przede wszystkim mającym na celu nauczyć samodzielnej i bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim.

Szkolenie teoretyczne to cykl pięciu spotkań  w formie zajęć - wykładów w godzinach popołudniowo-wieczornych stanowiących odrębne bloki tematyczne. Zajęcia odbywają się zazwyczaj w godzinach 18:00 do 21:20.

Kurs ten może rozpocząć każdy kto ukończył  17 lat i 9 miesięcy oraz każda osoba dorosła legitymująca się dowodem osobistym. Szkolenie dedykowane jest osobom pracującym i zajęcia odbywają się wieczorami w tygodniu.

Poznaj nowy standard prowadzenia szkoleń!

 

Ucząc się u Nas poznasz nowy standard prowadzenia zajęć, szkolenia realizowne są  w systemie multimedialnym SPS z certyfikowanym wykładowcą ruchu drogowego co gwarantuje szybkie opanowanie podstawowej wiedzy i najważniejszych zasad. Po naszym szkoleniu zaliczenie egzaminu państwowego to jedynie formalność bez żadnych wątpliwości i stresu.
Nasza szkoła od lat cieszy się wysoką zdawalnością i znajdujemy się w pierwszej trójce najlepszych krakowskich szkół w kategorii ośrodków o dużej liczbie absolwentów.


Szkolenia w systemie SPS to gwarancja szybkiej nauki RDSzkoląc się u nas otrzymujecie Państwo:

 • profesjonalny podręcznik kierowcy AAS 
 • nowe testy w formie elektronicznej PWPW
 • płytę CD z nowym egzaminem 2017
 • punkty kontrolne
 • skrócony przewodnik po znakach
 • przewodnik z pierwszej pomocy

Nasze materiały szkoleniowe to najwyższej jakości profesjonalne pomoce i system nauczania gwarantujący zaliczenie egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem bez zbędnego stresu.


ZAJĘCIA TEORETYCZNE OBEJMUJĄ m.in:

 • Przepisy ruchu drogowego
 • Zasady eksploatacji pojazdu
 • Technikę kierowania samochodem
 • Pierwszą pomoc w wypadkach drogowych
 • ECO driving

Po zakończonej teorii czekać będzie Państwa praktyka w wymiarze pełno zegarowych 30 godzin jazd na samochodach szkoleniowych wraz z instruktorem.

Terminy jazd praktycznych ustalacie już Państwo indywidualnie z wybranym instruktorem lub instruktorką w dowolnym dniu tygodnia. Zajęcia praktyczne realizowane są w czasie minimum 15-stu dwugodzinnych jazd w ruchu miejskim.

"TANIE GODZINY - Zdaj za I razem"

W związku z nowymi wymogami i utrzymaniem wysokiej zdawalności - wprowadziliśmy nowy cennik który umożliwi Państwu bardzo tanie doszkalanie mające na celu zachęcić kursantów do wykupywania większej liczby godzin na kursie podstawowym niż wymagane minimum 30h. Specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy ofertę taniego doszkalania. Warunkiem do skorzystania z promocji jest odbywanie kursu podstawowego i w jego trakcie można kupować dowolne ilości tanich godzin. To z pewnością Państwu ułatwi zaliczenie egzaminu za pierwszym razem , bo im więcej przejeździcie na kursie - tym większe szanse na egzaminie! Trening czyni mistrza!  

JEŹDZISZ TYM - CZYM ZDAJESZ EGZAMIN!
Nasze pojazdy szkoleniowe posiadają charakterystykę techniczną egzaminacyjnych  - wyposażone są m.in: w klimatyzację , system ABS, 6 x airbag, układ wspomagania kierownicy, elektryczne sterowanie lusterek, regulowaną kolumnę kierownicy, wskaźnik zmiany biegów GSI - co pozwala w wygodny sposób oraz w wysokim standardzie prowadzić szkolenie praktyczne. W Krakowie zmienia się pojazd egzaminacyjny co 4 lata. Obecnie pojazdem na którym egzaminuje się kursantów jest KIA Rio w wersji III
Zobacz więcej tu ....  NOWY POJAZD EGZAMINACYJNY W KRAKOWIE     
 

MAŁY .. MNIEJSZY ... NAJMNIEJSZY  : )
Wiadomym jest, że im mniejszy pojazd oraz im większa widoczność do tyłu - tym łatwiej jest zdać egzamin państwowy. Ucząc się w krakowskiej Auto Akademii masz możliwość wybrać samochód i potem zdawać nim egzamin państwowy. Proponujemy 3 różne samochody.


NAJMNIEJSZYM - NAJŁATWIEJ!

Najmniejszy pojazd jakim dysponujemy to Skoda CityGo o długości zaledwie 3,56 metra co plasuje ten model na pierwszym miejscu wśród najmniejszych pojazdów na jakich można zdawać egzamin. Zdając na tym samym pojeździe zwiększasz też swoje sznase o ponad 30% na zaliczenie egazminu za pierwszym podejściem. Więcej przeczytasz o tym tu... kliknij...


EGZAMIN PAŃSTWOWY - gdzie zdawać w Krakowie?

W Krakowie egzamin państwowy można zdawać w MORD przy ul.Koszykarskiej (oficjalny adres ul.Nowohucka 33a) lub w Filii MORD przy ul.Balickiej. W zależności od tego gdzie będziecie Państwo składać egzamin - będą różniły się trasy przejazdu na egzaminie praktycznym w ruchu drogowym, jednak stopień trudności będzie bardzo podobny wbrew wielu opiniom. Łatwiej będzie tylko opanować topografię Krowodrzy, czy Bronowic w przeciwieństwie do Nowej Huty, Pogdórza, Grzegórzek i Kaziemierza. Nauczyć jednak trzeba się w dzielnicach Huty - bo tam występuje najwięcej różnorodnych skrzyżowań o dużych powierzchniach i wyraźnym oznakowaniu, stąd pominięcie tych dzielnic na etapie szkolenia byłoby poważnym błędem.

 

Gwarantujemy Państwu profesjonalne i skuteczne szkolenia
w małych grupach i sympatycznej atmosferze!

Profil kierowcy PKK - to z Nami nie problem.
Szkoła pomaga przy formalnościach związanych z generacją numeru PKK w Twoim Starostwie.
 

 
Cena kursu zawiera:

 • komplet materiałów szkoleniowych
 • testy PWPW wersja 2017
 • zajęcia z ratownictwa
 • zajęcia z eco drivingu
 • samochody egzaminacyjne KIA Rio
 • nauka po trasach egzaminacyjnych
 • egzamin wewnętrzny 


Zapisy na kurs przyjmujemy przez cały tydzień w godzinach otwarcia biura. Żeby się zapisać wystarczy wypełnić wniosek oraz dokonać wpłaty minimum 350 pln.


Szczegółowe informacje o
terminach, formach płatności, formalnościach
uzyskacie Państwo kontaktując się z Naszym biurem

 

Najbliższy termin rozpoczęcia kursu wieczorowego:

Zobacz najbliższe
  TERMINY 

kliknij tu..

 

zapisując się u Nas
pomagamy w załatwianiu
formalności z PKK