Kurs PORANNY

TYLKO 4 DNI ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH

4 dni teorii + 15 dni praktyk

Kurs Poranny - to idealne rozwiązanie dla osób które pracują zmianowo, uczą się lub studiują - mając możliwość wypełnienia czasu do południa. Poranny kurs prawa jazdy umożliwia szybkie odbycie zajęć nie tylko teoretycznych ale także praktycznych. Nauka jazdy odbywa się po trasach egzaminacyjnych w rejonie ośrodków egzaminowania (Bronowice, N.Huta) Jeśli interesuje Cię szybki kurs prawa jazdy w Krakowie do południa - to już nie musisz szukać. To jest najlepszy kurs dopołudniowy w Krakowie.

 
Poranną kawę wypij z Nami : )

Zajęcia zaczynamy zawsze od 9:00 rano, a na czas szkoleń do Państwa dyspozycji oddajemy samoobsługowy barek kawowy który skutecznie pobudza słuchaczy otwierając umysł na nową wiedzę :)
 

Szkolenie teoretyczne  to cykl 4 spotkań w formie zajęć - wykładów w godzinach porannych stanowiących odrębne bloki tematyczne. Zajęcia teoretyczne odbywają się zazwyczaj w godzinach od 9:00 do 14:35

Poznaj nowy standard prowadzenia szkoleń!

Ucząc się u Nas poznasz nowy standard prowadzenia zajęć, szkolenia prowadzone są w systemie multimedialnym   co gwarantuje opanowanie wiedzy i zaliczenie egzaminu państwowego bez żadnych wątpliwości i stresu.

Szkoląc się u nas otrzymujecie Państwo:

 • profesjonalny podręcznik kierowcy AAS
 • bazę testów w formie elektronicznej PWPW
 • płytę z nowym egzaminem 2017
 • poradnik z pierwszej pomocy
 • skrócony przewodnik po znakach
 • punkty kontrolne w pojazdach

Materiały szkoleniowe Akademii Salwator to najwyższej jakości profesjonalne pomoce i system nauczania gwarantujący zaliczenie egzaminu na prawo jazdy. ZAJĘCIA TEORETYCZNE OBEJMUJĄ m.in:

 • Przepisy ruchu drogowego
 • Zasady eksploatacji pojazdu
 • Technikę kierowania samochodem
 • Pierwszą pomoc w wypadkach drogowych
 • ECO driving

Po zakończonej teorii czekać będzie Państwa praktyka w wymiarze pełno zegarowych 30 godzin jazd na samochodach szkoleniowych wraz z instruktorem.

Terminy jazd praktycznych ustalacie już Państwo indywidualnie z wybranym instruktorem lub instruktorką w dowolnym dniu tygodnia. Zajęcia praktyczne realizowane są w czasie minimum 15-stu dwugodzinnych jazd w ruchu miejskim. 

"TANIE GODZINY - Zdaj za I razem"

W związku z nowymi wymogami i utrzymaniem wysokiej zdawalności - wprowadziliśmy nowy cennik który umożliwi Państwu bardzo tanie doszkalanie mające na celu zachęcić kursantów do wykupywania większej liczby godzin na kursie podstawowym niż wymagane minimum 30h. Specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy ofertę taniego doszkalania. Warunkiem do skorzystania z promocji jest odbywanie kursu podstawowego i w jego trakcie można kupować dowolne ilości tanich godzin. To z pewnością Państwu ułatwi zaliczenie egzaminu za pierwszym razem , bo im więcej przejeździcie na kursie - tym większe szanse na egzaminie! Trening czyni mistrza!

JEŹDZISZ TYM - CZYM ZDAJESZ EGZAMIN !

Nasze pojazdy szkoleniowe posiadają charakterystykę techniczną egzaminacyjnych  - wyposażone są m.in: w klimatyzację , system ABS, 6 x airbag, układ wspomagania kierownicy, elektryczne sterowanie lusterek, regulowaną kolumnę kierownicy, wskaźnik zmiany biegów GSI - co pozwala w wygodny sposób oraz w wysokim standardzie prowadzić szkolenie praktyczne. W Krakowie zmienia się pojazd egzaminacyjny co 4 lata. Obecnie pojazdem na którym egzaminuje się kursantów jest KIA Rio w wersji III
Zobacz więcej tu ....  NOWY POJAZD EGZAMINACYJNY W KRAKOWIE   

EGZAMIN PAŃSTWOWY - gdzie zdawać w Krakowie?
W Krakowie egzamin państwowy można zdawać w MORD przy ul.Koszykarskiej (oficjalny adres ul.Nowohucka 33a) lub w Filii MORD przy ul.Balickiej. W zależności od tego gdzie będziecie Państwo składać egzamin - będą różniły się trasy przejazdu na egzaminie praktycznym w ruchu drogowym, jednak stopień trudności będzie bardzo podobny wbrew wielu opiniom. Łatwiej będzie tylko opanować topografię Krowodrzy, czy Bronowic w przeciwieństwie do Nowej Huty, Pogdórza, Grzegórzek i Kaziemierza. Nauczyć jednak trzeba się w dzielnicach Huty - bo tam występuje najwięcej różnorodnych skrzyżowań o dużych powierzchniach i wyraźnym oznakowaniu, stąd pominięcie tych dzielnic na etapie szkolenia byłoby poważnym błędem.

MAŁY .. MNIEJSZY ... NAJMNIEJSZY  : )
Wiadomym jest, że im mniejszy pojazd oraz im większa widoczność do tyłu - tym łatwiej jest zdać egzamin państwowy. Ucząc się w krakowskiej Auto Akademii masz możliwość wybrać samochód i potem zdawać nim egzamin państwowy. Proponujemy 3 różne samochody.


NAJMNIEJSZYM - NAJŁATWIEJ!

Najmniejszy pojazd jakim dysponujemy to Skoda CityGo o długości zaledwie 3,56 metra co plasuje ten model na pierwszym miejscu wśród najmniejszych pojazdów na jakich można zdawać egzamin. Zdając na tym samym pojeździe zwiększasz też swoje sznase o ponad 30% na zaliczenie egazminu za pierwszym podejściem. Więcej przeczytasz o tym tu... kliknij...

 

Gwarantujemy Państwu profesjonalne i skuteczne szkolenia
w małych grupach i sympatycznej atmosferze!

 

Cena kursu zawiera:

 • komplet materiałów szkoleniowych
 • testy PWPW wersja 2017
 • zajęcia z ratownictwa
 • zajęcia z eco drivingu
 • samochody egzaminacyjne KIA RIO
 • nauka po trasach egzaminacyjnych
 • egzamin wewnętrzny 

Pomagamy przy formalnościach związanych z profilem PKK 

Zapisy na kurs przyjmujemy przez cały tydzień w godzinach otwarcia biura. Żeby się zapisać wystarczy wypełnić wniosek oraz dokonać wpłaty minimum 350 pln.


Szczegółowe informacje o
terminach, formach płatności, formalnościach
uzyskacie Państwo kontaktując się z Naszym biurem  

  

 Zobacz najbliższe
  TERMINY 

kliknij tu..

  

zapisując się u Nas
pomagamy w załatwianiu
formalności z PKK