Kurs WEEKENDOWY

KURS WEEKENDOWY
wykłady w 2 weekendy + 15 dni praktyk

Kurs weekendowy w Auto Akademii na Salwatorze to najlepszy wybór spośród wielu innych ofert w Krakowie. To szkolenie dedykowane osobom pracującym lub uczącym się w tygodniu. Byliśmy pierwszą krakowską szkołą, która wprowadziła kursy weekendowe i realizowaliśmy już ponad 460 takich szkoleń, stąd mamy duże doświadczenie metodyczno-organizacyjne w tym zakresie. Kurs ten jest podstawowym szkoleniem z zakresu nauki jazdy samochodem osobowym z rozłożoną na  4 spotkania  częścią teoretyczną realizowaną w dwu kolejno następujących po sobie weekendach.

Kurs ten jest dwuetapowy, a część pierwszą stanowi  bardzo efektywne szkolenie teoretyczne  zawierające 11 tematów z zakresu przepisów ruchu drogowego zgodnie z wymogami ustawowymi realizowane przez nasz ośrodek w formie wykładów, które rozłożone są na jedynie 4 spotkania (bloki tematyczne) odbywające się w dwa kolejno następujące po sobie weekendy.

2 soboty i  2 niedziele 
 od 9:00 do 13:45

  
Poranną kawę wypijesz z Nami : )

 
 
Zajęcia zaczynamy zazwyczaj od 9:00, a na czas szkoleń do Państwa dyspozycji oddajemy samoobsługowy barek kawowy który pobudza słuchaczy szczególnie z rana w niedzielę ;>

Poznaj nowy standard prowadzenia szkoleń!

Ucząc się u Nas poznasz nowy standard prowadzenia zajęć, szkolenia prowadzone są w systemie multimedialnym co gwarantuje opanowanie wiedzy i zaliczenie egzaminu państwowego bez żadnych wątpliwości i stresu. Materiały do nauki są najlepiej dobranymi spośród wielu oferowaych na runku pozycji i przekazujemy je Tobie w pakiecie startowym w dniu rozpoczęcia szkolenia.Szkoląc się u nas otrzymujecie Państwo:

 • profesjonalny podręcznik kierowcy 
 • bazę testów w formie elektronicznej PWPW
 • płytę z nowym egzaminem 2017
 • punkty kontrolne
 • skrócony przewodnik po znakach
 • przewodnik z pierwszej pomocy

Materiały szkoleniowe Akademii Salwator to najwyższej jakości profesjonalne pomoce i system nauczania gwarantujący zaliczenie egzaminu na prawo jazdy. 


ZAJĘCIA TEORETYCZNE OBEJMUJĄ m.in:

 • Przepisy ruchu drogowego
 • Zasady eksploatacji pojazdu
 • Technikę kierowania samochodem
 • Ratownictwo drogowe
 • ECO driving

Po zakończonej teorii czekać będzie Państwa praktyka w wymiarze pełno zegarowych 30 godzin jazd na samochodach szkoleniowych wraz z instruktorem.
Terminy jazd praktycznych ustalacie już Państwo indywidualnie z wybranym instruktorem lub instruktorką w dowolnym dniu tygodnia. Zajęcia praktyczne realizowane są w czasie minimum 15-stu dwugodzinnych jazd (15 x 120 min. = 30h jazd)  w ruchu miejskim.

 

"TANIE GODZINY - Zdaj za I razem"
W związku z nowymi wymogami i utrzymaniem wysokiej zdawalności - wprowadziliśmy nowy cennik który umożliwi Państwu bardzo tanie doszkalanie mające na celu zachęcić kursantów do wykupywania większej liczby godzin na kursie podstawowym niż wymagane minimum 30h. Specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy ofertę taniego doszkalania. Warunkiem do skorzystania z promocji jest odbywanie kursu podstawowego i w jego trakcie można kupować dowolne ilości tanich godzin. To z pewnością Państwu ułatwi zaliczenie egzaminu za pierwszym razem , bo im więcej przejeździcie na kursie - tym większe szanse na egzaminie! Trening czyni mistrza!

 

JEŹDZISZ TYM - CZYM ZDAJESZ EGZAMIN !
Nasze pojazdy szkoleniowe posiadają charakterystykę techniczną egzaminacyjnych  - wyposażone są m.in: w klimatyzację , system ABS, 6 x airbag, układ wspomagania kierownicy, elektryczne sterowanie lusterek, regulowaną kolumnę kierownicy, wskaźnik zmiany biegów GSI - co pozwala w wygodny sposób oraz w wysokim standardzie prowadzić szkolenie praktyczne. W Krakowie zmienia się pojazd egzaminacyjny co 4 lata. Obecnie pojazdem na którym egzaminuje się kursantów jest KIA Rio w wersji III
Zobacz więcej tu ....  NOWY POJAZD EGZAMINACYJNY W KRAKOWIE    

MAŁY .. MNIEJSZY ... NAJMNIEJSZY  : )
Wiadomym jest, że im mniejszy pojazd oraz im większa widoczność do tyłu - tym łatwiej jest zdać egzamin państwowy. Ucząc się w krakowskiej Auto Akademii masz możliwość wybrać samochód i potem zdawać nim egzamin państwowy. Proponujemy 3 różne samochody.


NAJMNIEJSZYM - NAJŁATWIEJ :)

Najmniejszy pojazd jakim dysponujemy to Skoda CityGo o długości zaledwie 3,56 metra co plasuje ten model na pierwszym miejscu wśród najmniejszych pojazdów na jakich można zdawać egzamin. Zdając na tym samym pojeździe zwiększasz też swoje sznase o ponad 30% na zaliczenie egazminu za pierwszym podejściem. Więcej przeczytasz o tym tu... kliknij...

EGZAMIN PAŃSTWOWY - gdzie zdawać w Krakowie?
W Krakowie egzamin państwowy można zdawać w MORD przy ul.Koszykarskiej (oficjalny adres ul.Nowohucka 33a) lub w Filii MORD przy ul.Balickiej. W zależności od tego gdzie będziecie Państwo składać egzamin - będą różniły się trasy przejazdu na egzaminie praktycznym w ruchu drogowym, jednak stopień trudności będzie bardzo podobny wbrew wielu opiniom. Łatwiej będzie tylko opanować topografię Krowodrzy, czy Bronowic w przeciwieństwie do Nowej Huty, Pogdórza, Grzegórzek i Kaziemierza. Nauczyć jednak trzeba się w dzielnicach Huty - bo tam występuje najwięcej różnorodnych skrzyżowań o dużych powierzchniach i wyraźnym oznakowaniu, stąd pominięcie tych dzielnic na etapie szkolenia byłoby poważnym błędem.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne i skuteczne szkolenia
w małych grupach i sympatycznej atmosferze!

 

Cena kursu zawiera :

 • komplet materiałów szkoleniowych
 • testy PWPW wersja 2017
 • zajęcia z ratownictwa
 • zajęcia z eco drivingu
 • samochody egzaminacyjne 
 • nauka po trasach egzaminacyjnych
 • egzamin wewnętrzny

 

Zapisy na kurs przyjmujemy przez cały tydzień w godzinach otwarcia biura. Żeby się zapisać wystarczy wypełnić wniosek oraz dokonać wpłaty minimum 350 pln.


Szczegółowe informacje o
terminach, formach płatności, formalnościach
uzyskacie Państwo kontaktując się z Naszym biurem

 

Najbliższy termin rozpoczęcia kursu weekendowego:

Zobacz najbliższe
  TERMINY 

kliknij tu..
 


zapisując się u Nas
pomagamy w załatwianiu
formalności z PKK