Kurs Wieczorowy

Kurs wieczorowy
5 spotkań + 15 dni jazd


Kurs ten jest kompaktowym szkoleniem z zakresu nauki jazdy samochodem osobowym. Realizowany jest w nowej formule warsztatowej przygotowującej do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, ale przede wszystkim mającym na celu nauczyć samodzielnej i bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim.

Szkolenie teoretyczne to cykl pięciu spotkań  w formie zajęć - wykładów w godzinach popołudniowo-wieczornych stanowiących odrębne bloki tematyczne. Zajęcia odbywają się zazwyczaj w godzinach 18:00 do 21:20.

Kurs ten może rozpocząć każdy kto ukończył  17 lat i 9 miesięcy oraz każda osoba dorosła legitymująca się dowodem osobistym. Szkolenie dedykowane jest osobom pracującym i zajęcia odbywają się wieczorami w tygodniu.

Poznaj nowy standard prowadzenia szkoleń!

 

Ucząc się u Nas poznasz nowy standard prowadzenia zajęć, szkolenia realizowne są  w systemie multimedialnym SPS z certyfikowanym wykładowcą ruchu drogowego co gwarantuje szybkie opanowanie podstawowej wiedzy i najważniejszych zasad. Po naszym szkoleniu zaliczenie egzaminu państwowego to jedynie formalność bez żadnych wątpliwości i stresu.
Nasza szkoła od lat cieszy się wysoką zdawalnością i znajdujemy się w pierwszej trójce najlepszych krakowskich szkół w kategorii ośrodków o dużej liczbie absolwentów.


Szkolenia w systemie SPS to gwarancja szybkiej nauki RDSzkoląc się u nas otrzymujecie Państwo:

 • profesjonalny podręcznik kierowcy AAS 
 • nowe testy PWPW 2023
 • punkty kontrolne
 • skrócony przewodnik po znakach
 • przewodnik z pierwszej pomocy

Nasze materiały szkoleniowe to najwyższej jakości profesjonalne pomoce i system nauczania gwarantujący zaliczenie egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem bez zbędnego stresu.


ZAJĘCIA TEORETYCZNE OBEJMUJĄ m.in:

 • Przepisy ruchu drogowego
 • Zasady eksploatacji pojazdu
 • Technikę kierowania samochodem
 • Pierwszą pomoc w wypadkach drogowych
 • ECO driving

Po zakończonej teorii czekać będzie Państwa praktyka w wymiarze pełno zegarowych 30 godzin jazd na samochodach szkoleniowych wraz z instruktorem.

Terminy jazd praktycznych ustalacie już Państwo indywidualnie z wybranym instruktorem lub instruktorką w dowolnym dniu tygodnia. Zajęcia praktyczne realizowane są w czasie minimum 15-stu dwugodzinnych jazd w ruchu miejskim.

 

"DLA OPORNYCH - PAKIETY GODZIN DODATKOWYCH"
W związku z nowymi wymogami i utrzymaniem wysokiej zdawalności - wprowadziliśmy pakiety jazd które umożliwią Państwu tańsze doszkalanie mające na celu zachęcić kursantów do wykupywania większej liczby godzin na kursie podstawowym niż wymagane urzędowo minimum 30h. Dodatkowe doszkalanie w pakietach 8h, 12h, 16h są tańsze od kupowania lekcji pojedyńczych oraz z pewnością ułatwią Państwu zaliczenie egzaminu za pierwszym razem, gdyż im więcej treningu na kursie - tym większe będą szanse na egzaminie!
Trening czyni mistrza!

JEŹDZISZ TYM - CZYM ZDAJESZ EGZAMIN !
Nasze pojazdy szkoleniowe posiadają charakterystykę techniczną egzaminacyjnych  - wyposażone są m.in: w klimatyzację , system ABS, 6 x airbag, układ wspomagania kierownicy, elektryczne sterowanie lusterek, regulowaną kolumnę kierownicy, wskaźnik zmiany biegów GSI - co pozwala w wygodny sposób oraz w wysokim standardzie prowadzić szkolenie praktyczne. W Krakowie zmienia się pojazd egzaminacyjny co 4 lata. Obecnie pojazdem na którym egzaminuje się kursantów jest KIA Rio w wersji III
Zobacz więcej tu ....  NASZE POJAZDY EGZAMINACYJNE W KRAKOWIE   

 

MAŁY .. MNIEJSZY ... NAJMNIEJSZY  : )
Wiadomym jest, że im mniejszy pojazd oraz im większa widoczność do tyłu - tym łatwiej jest zdać egzamin państwowy. Ucząc się w krakowskiej Auto Akademii masz możliwość wybrać samochód i potem zdawać nim egzamin państwowy. Proponujemy 3 różne samochody.


NAJMNIEJSZYM - NAJŁATWIEJ!

Najmniejszy pojazd jakim dysponujemy to Skoda CityGo o długości zaledwie 3,56 metra co plasuje ten model na pierwszym miejscu wśród najmniejszych pojazdów na jakich można zdawać egzamin. Zdając na tym samym pojeździe zwiększasz też swoje sznase o ponad 30% na zaliczenie egazminu za pierwszym podejściem. Więcej przeczytasz o tym tu... kliknij...


EGZAMIN PAŃSTWOWY - gdzie zdawać w Krakowie?

W Krakowie egzamin państwowy można zdawać w MORD przy ul.Koszykarskiej (oficjalny adres ul.Nowohucka 33a) lub w Filii MORD przy ul.Balickiej. W zależności od tego gdzie będziecie Państwo składać egzamin - będą różniły się trasy przejazdu na egzaminie praktycznym w ruchu drogowym, jednak stopień trudności będzie bardzo podobny wbrew wielu opiniom. Łatwiej będzie tylko opanować topografię Krowodrzy, czy Bronowic w przeciwieństwie do Nowej Huty, Pogdórza, Grzegórzek i Kaziemierza. Nauczyć jednak trzeba się w dzielnicach Huty - bo tam występuje najwięcej różnorodnych skrzyżowań o dużych powierzchniach i wyraźnym oznakowaniu, stąd pominięcie tych dzielnic na etapie szkolenia byłoby poważnym błędem.

 

Gwarantujemy Państwu profesjonalne i skuteczne szkolenia
w małych grupach i sympatycznej atmosferze!

Profil kierowcy PKK - to z Nami nie problem.
Szkoła pomaga przy formalnościach związanych z generacją numeru PKK w Twoim Starostwie.
 

 
Cena kursu zawiera:

 • komplet materiałów szkoleniowych
 • testy PWPW wersja 2023
 • zajęcia z ratownictwa
 • zajęcia z eco drivingu
 • samochody egzaminacyjne: Hyundai, SKODA,TOYOTA,VW;
 • nauka po trasach egzaminacyjnych
 • egzamin wewnętrzny 


Zapisy na kurs przyjmujemy przez cały tydzień w godzinach otwarcia biura. Żeby się zapisać wystarczy wypełnić wniosek oraz dokonać wpłaty minimum 400 pln.


Szczegółowe informacje o
terminach, formach płatności, formalnościach
uzyskacie Państwo kontaktując się z Naszym biurem

 

Najbliższy termin rozpoczęcia kursu wieczorowego:

Zobacz najbliższe
  TERMINY 

kliknij tu..

 

zapisując się u Nas
pomagamy w załatwianiu
formalności z PKK