Kurs WEEKENDOWY

KURS WEEKENDOWY
wykłady w 2 weekendy + 15 dni praktyk

Kurs weekendowy w Auto Akademii to najlepszy wybór spośród wielu innych ofert w Krakowie. To szkolenie dedykowane osobom pracującym lub uczącym się w tygodniu. Byliśmy pierwszą krakowską szkołą, która wprowadziła kursy weekendowe i realizowaliśmy już ponad 460 takich szkoleń, stąd mamy duże doświadczenie metodyczno-organizacyjne w tym zakresie. Kurs ten jest podstawowym szkoleniem z zakresu nauki jazdy samochodem osobowym z rozłożoną na  4 spotkania  częścią teoretyczną realizowaną w dwu kolejno następujących po sobie weekendach.

Kurs ten jest dwuetapowy, a część pierwszą stanowi  bardzo efektywne szkolenie teoretyczne  zawierające 11 tematów z zakresu przepisów ruchu drogowego zgodnie z wymogami ustawowymi realizowane przez nasz ośrodek w formie wykładów, które rozłożone są na jedynie 4 spotkania (bloki tematyczne) odbywające się w dwa kolejno następujące po sobie weekendy.

2 soboty i  2 niedziele 
 od 9:00 do 13:45

  
Poranną kawę wypijesz z Nami : )

 
 
Zajęcia zaczynamy zazwyczaj od 9:00, a na czas szkoleń do Państwa dyspozycji oddajemy samoobsługowy barek kawowy który pobudza słuchaczy szczególnie z rana w niedzielę ;>

Poznaj nowy standard prowadzenia szkoleń!

Ucząc się u Nas poznasz nowy standard prowadzenia zajęć, szkolenia prowadzone są w systemie multimedialnym co gwarantuje opanowanie wiedzy i zaliczenie egzaminu państwowego bez żadnych wątpliwości i stresu. Materiały do nauki są najlepiej dobranymi spośród wielu oferowaych na runku pozycji i przekazujemy je Tobie w pakiecie startowym w dniu rozpoczęcia szkolenia.Szkoląc się u nas otrzymujecie Państwo:

 • profesjonalny podręcznik kierowcy 
 • bazę testów w formie elektronicznej PWPW
 • płytę z nowym egzaminem 2024
 • punkty kontrolne
 • skrócony przewodnik po znakach
 • przewodnik z pierwszej pomocy

Materiały szkoleniowe Akademii Salwator to najwyższej jakości profesjonalne pomoce i system nauczania gwarantujący zaliczenie egzaminu na prawo jazdy. 


ZAJĘCIA TEORETYCZNE OBEJMUJĄ m.in:

 • Przepisy ruchu drogowego
 • Zasady eksploatacji pojazdu
 • Technikę kierowania samochodem
 • Ratownictwo drogowe
 • ECO driving

Po zakończonej teorii czekać będzie Państwa praktyka w wymiarze pełno zegarowych 30 godzin jazd na samochodach szkoleniowych wraz z instruktorem.
Terminy jazd praktycznych ustalacie już Państwo indywidualnie z wybranym instruktorem lub instruktorką w dowolnym dniu tygodnia. Zajęcia praktyczne realizowane są w czasie minimum 15-stu dwugodzinnych jazd (15 x 120 min. = 30h jazd)  w ruchu miejskim.

 

"DLA OPORNYCH - PAKIETY GODZIN DODATKOWYCH"
W związku z nowymi wymogami i utrzymaniem wysokiej zdawalności - wprowadziliśmy pakiety jazd które umożliwią Państwu tańsze doszkalanie mające na celu zachęcić kursantów do wykupywania większej liczby godzin na kursie podstawowym niż wymagane urzędowo minimum 30h. Dodatkowe doszkalanie w pakietach 8h, 12h, 16h są tańsze od kupowania lekcji pojedyńczych oraz z pewnością ułatwią Państwu zaliczenie egzaminu za pierwszym razem, gdyż im więcej treningu na kursie - tym większe będą szanse na egzaminie!
Trening czyni mistrza!

JEŹDZISZ TYM - CZYM ZDAJESZ EGZAMIN !
Nasze pojazdy szkoleniowe posiadają charakterystykę techniczną egzaminacyjnych  - wyposażone są m.in: w klimatyzację , system ABS, 6 x airbag, układ wspomagania kierownicy, elektryczne sterowanie lusterek, regulowaną kolumnę kierownicy, wskaźnik zmiany biegów GSI - co pozwala w wygodny sposób oraz w wysokim standardzie prowadzić szkolenie praktyczne. W Krakowie zmienia się pojazd egzaminacyjny co 4 lata. Obecnie pojazdem na którym egzaminuje się kursantów jest KIA Rio w wersji III
Zobacz więcej tu ....  NASZE POJAZDY EGZAMINACYJNE W KRAKOWIE    

MAŁY .. MNIEJSZY ... NAJMNIEJSZY  : )
Wiadomym jest, że im mniejszy pojazd oraz im większa widoczność do tyłu - tym łatwiej jest zdać egzamin państwowy. Ucząc się w krakowskiej Auto Akademii masz możliwość wybrać samochód i potem zdawać nim egzamin państwowy. Proponujemy 3 różne samochody.


NAJMNIEJSZYM - NAJŁATWIEJ :)

Najmniejszy pojazd jakim dysponujemy to Skoda CityGo o długości zaledwie 3,56 metra co plasuje ten model na pierwszym miejscu wśród najmniejszych pojazdów na jakich można zdawać egzamin. Zdając na tym samym pojeździe zwiększasz też swoje sznase o ponad 30% na zaliczenie egazminu za pierwszym podejściem. Więcej przeczytasz o tym tu... kliknij...

EGZAMIN PAŃSTWOWY - gdzie zdawać w Krakowie?
W Krakowie egzamin państwowy można zdawać w MORD przy ul.Koszykarskiej (oficjalny adres ul.Nowohucka 33a) lub w Filii MORD przy ul.Balickiej. W zależności od tego gdzie będziecie Państwo składać egzamin - będą różniły się trasy przejazdu na egzaminie praktycznym w ruchu drogowym, jednak stopień trudności będzie bardzo podobny wbrew wielu opiniom. Łatwiej będzie tylko opanować topografię Krowodrzy, czy Bronowic w przeciwieństwie do Nowej Huty, Pogdórza, Grzegórzek i Kaziemierza. Nauczyć jednak trzeba się w dzielnicach Huty - bo tam występuje najwięcej różnorodnych skrzyżowań o dużych powierzchniach i wyraźnym oznakowaniu, stąd pominięcie tych dzielnic na etapie szkolenia byłoby poważnym błędem.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne i skuteczne szkolenia
w małych grupach i sympatycznej atmosferze!

 

Cena kursu zawiera :

 • komplet materiałów szkoleniowych
 • testy PWPW wersja 2024
 • zajęcia z ratownictwa
 • zajęcia z eco drivingu
 • samochody egzaminacyjne  HYUNDAI, Suzuki, SKODA, TOYOTA;
 • nauka po trasach egzaminacyjnych
 • egzamin wewnętrzny

 

Zapisy na kurs przyjmujemy przez cały tydzień w godzinach otwarcia biura. Żeby się zapisać wystarczy wypełnić wniosek oraz dokonać wpłaty minimum 400 pln.


Szczegółowe informacje o
terminach, formach płatności, formalnościach
uzyskacie Państwo kontaktując się z Naszym biurem

 

Najbliższy termin rozpoczęcia kursu weekendowego:

Zobacz najbliższe
  TERMINY 

kliknij tu..
 


zapisując się u Nas
pomagamy w załatwianiu
formalności z PKK