Prawo Jazdy B - AUTOMAT

Szkolenie bez sprzęgła
bez biegów i bez stresu, czyli 
KURS PRAWA JAZDY NA AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW W KRAKOWIE


Wiele osób obawia się kursu prawa jazdy w dużej tego że auto będzie "gasło", problemem będzie płynne przełączanie biegów na właściwe oraz tego że mnogość czynności wykonywanych jednocześnie wydłuży proces nauki i opanowania jazdy. Dlatego coraz więcej ludzi robi kursy prawa jazdy na samochodach z automatyczną skrzynią biegów oraz na tym samym aucie zdają egzamin państwowy na kategorii B. 
Najwięcej stresu powoduje zmiana biegów i operowanie sprzęgłem, co faktycznie w pierwszej fazie nauki zabiera najwięcej uwagi uczącym się, a prawidłowe opanowanie tych czynności jest gwarantem bezpieczeństwa i dalszego sukcesu na egzaminie.

Autem szkoły - zdajesz egzamin!
Jest łatwiej i szybciej!

Kurs na pojeździe z automatyczną skrzynią biegów jest receptą na szybkie opanowanie płynnej jazdy i zrozumienie zasad ruchu. Jest tylko jeden mankament - po zdanym egzaminie można jeździć już tylko pojazdami z automatyczną skrzynią biegów. Zawsze jednak możesz to zmienić. 


Oczywiście chcąc przesiąść się na manualne samochody - należy zdać raz jeszcze egzamin państwowy (samą praktykę) na zwykłej skrzyni, czego jednak już nikt nie robi kiedy raz posmakuje automatu :)

U Nas szkolić się będziesz na nowoczesnym samochodzie z inowcyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Tylko u Nas nauka jazdy na hybrydowej Toyocie Yaris w wersji Selection e-CVT lub VW Polo z DSG


Hybrydowa technologia wspomagana systemem MES Mobileye
 

Główne zalety tego szkolenia: 

+ zdajesz na tym pojeździe na którym się uczysz
+ mamy bardzo wysoką zdawalność na automacie
+ nie denerwujesz się w czasie nauki zmianą biegów
+ nie ma problemu z ruszaniem pod górę
+ masz tylko gaz i hamulec , już prościej się nie da ;)
+ u Nas jeździsz na nowym i nowoczesnym samochodzie
    - system Start-STop Engine
    - inteligentny kluczyk "na zbliżanie"
+ możliwość szkolenia dla osób z niepełnosprawnością *


  HYBRYDOWA SZKOŁA JAZDY 


Poznaj nowy wymiar nauczania i komfort jazdy samochodem hybrydowym


Prawda jest taka, że automat to same zalety i przyszłość motoryzacji. Mądrzy ludzie coraz częściej kupując samochód dopłacają za skrzynię automatyczną doceniając jej walory. Automatyczne skrzynie biegów to rzeczywistość, której nie unikniemy. Na naszym kursie dowiesz się jakie obecnie występują rodzaje skrzyń automatycznych (ASB) i czym kierować się przy wyborze danej marki pojazdu, gdyż poszczególni producenci stosują  różne rodzaje rozwiązań pracy skrzyń. Ta wiedza jest istotna, bo unikniesz później drogich niespodzianek.

Kurs nie różni się niczym od zwykłego. Zajęcia z teorii odbywają się z wybraną grupą szkoleniową w poniższych wariantach czasowych:
(opcje: kurs poranny, wieczorowy, weekendowy)

 

 ZAJĘCIA TEORETYCZNE OBEJMUJĄ m.in:

  • Przepisy ruchu drogowego
  • Zasady eksploatacji pojazdu
  • Technikę kierowania samochodem
  • Pierwszą pomoc w wypadkach drogowych
  • ECO driving

Po zakończonej teorii czekać będzie Państwa praktyka w wymiarze pełno zegarowych 30 godzin jazd na samochodach szkoleniowych wraz z instruktorem.
Terminy jazd praktycznych ustalacie już Państwo indywidualnie z wybranym instruktorem lub instruktorką w dowolnym dniu tygodnia. Zajęcia praktyczne realizowane są w czasie minimum 15-stu dwugodzinnych jazd (15 x 120 min.) w ruchu miejskim.

EGZAMIN na pojeździe szkoły
W Krakowie egzaminy państwowe możesz zdawać na naszym samochodzie jeśli uczyłeś się na nim, czyli rozpoczynając pełny kurs podstawowy możesz tym samym samochodem składać egzamin. To wielka zaleta i mamy wysoką zdawalność egzaminów państwowych na samochodzie z automatyczną skrzynią.   


Gwarantujemy nowoczesne i profesjonalne szkolenie
w miłej atmosferze i na zaawansowanym technologicznie
japońskim pojeździe uznanej marki


Cena kursu zawiera :

  • komplet materiałów do nauki
  • zajęcia z ratownictwa drogowego
  • skrypt dotyczący skrzyń automatycznych
  • nauka po trasach egzaminacyjnych
  • egzamin wewnętrzny


Zapisy na kurs przyjmujemy przez cały tydzień w godzinach otwarcia biura. Żeby się zapisać wystarczy wypełnić wniosek oraz dokonać wpłaty na konto lub gotówką.

 

Masz problem ze zdaniem egzaminu na manualnej skrzyni?
Kup doszkalanie na automacie ....

może trudno w to uwierzyć, ale trenując na automacie
szybciej opanujesz jazdę po mieście i zrozumiesz zasady skupiając się wyłącznie na drodze


Szczegółowe informacje o
terminach, formach płatności, formalnościach
uzyskacie Państwo kontaktując się z Naszym biurem