Prawo Jazdy A1

Szkolenie dla kategorii A1 - już od 16 lat

Uprawnienie to umożliwia kierowanie motocyklem o pojemności silnika nieprzekraczającej 125 cm3 pojemności skokowej silnika oraz mocy silnika nieprzekraczającej 11 kW (15KM)

Jeżeli posiadasz od co najmniej 3 lat prawo jazdy kategorii B - nie musisz robić tego kursu, gdyż wtedy można bez żadnego szkolenia dosiadać motocykli o takiej specyfice technicznej.

Jeśli jednak posiadasz prawko krócej niż wymagane 3 lata, powinieneś odbyć szkolenie i zdać egzamin państwowy.Szkolenie to możesz rozpocząć 3 miesiące wcześniej przed uzyskaniem wymaganego wieku, a więc mając już 15 lat i 9 miesięcy. Dodatkowym wymaganiem jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.
To szkolenie jest idealnym rozwiązaniem dla młodego wielbiciela jednośladów , który chce się nauczyć bezpiecznie poruszać motocyklem i w przyszłości przesiąść na większą maszynę.


Szkolenie to obejmuje:

-
 Wykłady - 5 bloków tematycznych

- Praktykę - 20 jazd praktycznych

Wykłady odbywają się w porach popołudniowo-wieczornych , część teoretyczna to 5 bloków tematycznych zawierających tematy wymagane ustawowo oraz dodatkowy program związany wyłącznie z motocyklami.

  
U Nas - MOTOCYKLIŚCI  szkolą motocyklistów!
W tej kategorii szkolą instruktorzy będący czynnymi motocyklistami, którzy podczas nauki  szczególną uwagę zwracają na zagrożenia wynikające z uczestnictwa w ruchu drogowym na jednośladzie - celem przyszłego prawidłowego rozpoznawania niebezpieczeństw i odpowiednio szybkiego reagowania na wszelką bezmyślność innych uczestników.
Szkolenia prowadzą trenarzy z MSM MAŁOPOLSKA!

Nasze pojazdy szkoleniowe:

HONDA      CBR 125
SUZUKI      GN-125

Sprzęt utrzymany jest w idealnym stanie technicznym oraz wyposażony w gmole chroniące motocyklistę przed urazami w razie wywrócenia się w czasie treningu. Jako jedna z nielicznych szkół dysponujemy placem manewrowym do szkolenia wyłącznie motocyklistów.

Jeżeli posiadasz już prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat - możesz kierować motocyklami klasy 125 ccm bez zdawania egzaminu państwowego. Warto jednak przejść krótkie szkolenie z zasad techniki i taktyki jazdy jednośladem silnikowym.

Szkolenia tzw. B-125 dla osób posiadających prawo jazdy B prowadzimy regularnie w sezoenie - możesz zobaczyć ofertę tu...   KURSY B-125  

 

Szkolenia realizuje
MAŁOPOLSKA SZKOŁA MOTOCYKLOWA
W KRAKOWIE
PEŁNA OFERTA
(kliknij tu...)


Zapisy na kurs przyjmujemy przez cały tydzień w godzinach otwarcia biura.
Rezerwacje miejsc telefonicznie, płatność gotówką lub przelewem.