Kurs EKSPRESOWY

NAJSZYBCIEJ W KRAKOWIE
Kurs w 18 dni ...

Kurs ekspresowy - to indywidualne i najszybsze szkolenie w Krakowie z zakresu nauki jazdy samochodem osobowym. Opracowane zostało w taki sposób , aby w niedługim czasie nauczyć i przygotować kandydata do samodzielnego prowadzenia pojazdu oraz zaliczenia egzaminu za pierwszym podejściem. Czas trwania kursu wynosi 18 kolejnych dni !

Realizujemy cały program szkolenia w ciągu  zaledwie kilkunastu dni, lecz  jest to intensywny kurs - wymagający zaangażowania klienta. Rozpocząć można go w każdej chwili, a termin zajęć uzgadniany jest wcześniej indywidualnie z klientem. Zaczynasz od zajęć teoretycznych i już po 3-4 dniach rozpoczynasz szkolenie praktyczne.


 

Grafik jazd praktycznych ustalany jest
                         wg. życzeń osoby szkolonej
.

Po zakończonym kursie przystępujecie Państwo do egzaminu państwowego - w WORD (MORD), gdzie czas oczekiwania na egzamin po złożeniu dokumentów wynosi do 5 dni.

W sumie jednak czas trwania tego kursu wraz z oczekiwaniem na egzamin nie przekracza 4 tygodni, więc bardzo szybko - zważając że sam czas trwania kursu w zwykłym trybie trwa obecnie około 2 miesiące - nie licząc oczekiwania na egzamin.

JEŹDZISZ TYM - CZYM ZDAJESZ EGZAMIN !

Nasze pojazdy szkoleniowe posiadają charakterystykę techniczną egzaminacyjnych  - wyposażone są m.in: w klimatyzację , system ABS, 6 x airbag, układ wspomagania kierownicy, elektryczne sterowanie lusterek, regulowaną kolumnę kierownicy, wskaźnik zmiany biegów GSI - co pozwala w wygodny sposób oraz w wysokim standardzie prowadzić szkolenie praktyczne.

W Krakowie zmienia się pojazd egzaminacyjny co 4 lata. Obecnie pojazdem na którym egzaminuje się kursantów jest Hyundai i20 po lifcie 2019 z silnikem benzynowym 1,2. Samochody do państwowego ośrodka egzaminowania kupuje się w drodze przetargu i to najtańsze auta, ubogo wyposażone, zwykle nie nadające się do nauki, ale za to trudne do zdawania egzaminu.

Ucząc się w Auto Akademii możesz wybrać dowolny samochód i zdawać na tym pojeździe którym się uczyłeś! Nasza flota jest nowa i o wiele lepiej wyposażona niż te w ośrodku egzaminacyjnym.

Proponujemy naukę na SKODA CityGo, Toyota Yaris Hybrid, Volkswagen POLO w silnikach benzynowych i wysokim standardzie wyposażenia. Podstawienie samochodu na egzamin to koszt 200 zł, ale zazwyczaj wszyscy zdają za pierwszym razem, więc to jednorazowy wydatek. 

Zobacz więcej tu ....  NOWY POJAZD EGZAMINACYJNY W KRAKOWIE   

 

Egzamin możesz zdawać na terenie całego kraju!
Ale gdzie się najlepiej nauczyć?

Często zastanawiacie się Państwo gdzie najlepiej robić kurs na prawo jazdy? W Krakowie? A może gdzieś w małej miejscowości?
My podpowiadamy - jeśli chcesz coś umieć - wybierz duże i trudne miasto !
Takim też wyzwaniem jest nauka jazdy w Krakowie! - podejmując kurs prawa jazdy w Krakowie z pewnością nauczysz się więcej niż w małej miejscowości. Kurs ekspresowy to najszybszy kurs nauki jazdy w krakowie pozwalający osobom przebywającym tu jedynie czasowo zdobyć prawo jazdy. Zdając egzamin na prawo jazdy w Krakowie - można śmiało podpowiedzieć, że pływało się na głębokiej wodzie. Szkoła jazdy na Salwatorze organizuje kursy i szkolenia na prawo jazdy od 1999 roku świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Zrzeszamy najlepszych instruktorów posiadających wszelkie kwalifikacje i wymagane uprawnienia gwarantując wysoką zdawalność Naszym absolwentom na egzaminach!

W dniu rozpoczęcia kursu otrzymujesz od Nas zestaw materiałów szkoleniowych, który  zawiera najlepsze merytorycznie, wysokiej jakości pomoce edukacyjne jakie można obecnie zakupić. W skład materiałów wchodzi m.in. komputerowy program do nauki z testami egzaminacyjnymi, podręcznik systemowy SPS oraz dostęp do platformy e-learningowej wspomagającej naukę.

Ponadto do  Twojej dyspozycji w ośrodku znajduje się zestaw komputerowy na którym możesz do woli ćwiczyć rozwiązywanie testów egzaminacyjnych przy użyciu ekranu dotykowego - takiego samego jak na egzaminie państwowym w MORD. 


W kosztach szkolenia zawierają się m.in:

  • indywidualny tok nauczania
  • baza testów w nowej wersji 2024
  • Oficjalne Testy PWPW
  • grafik jazd wg. oczekiwań osoby szkolonej
  • nauka po trasach egzaminacyjnych

 

Kurs można rozpocząć w każdy dzień tygodnia (np. od jutra)  i prowadzony jest indywidualnie dla danej osoby po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym terminu ze szkoleniowcem oraz dokonaniu pełnej opłaty za szkolenie.

 

Jeśli więc jesteś osobą zdeterminowaną do nauki, chcesz zrobić najszybszy kurs prawa jazdy i zdążyć przed zmianami przepisów to ta oferta jest właśnie dla Ciebie !


 Auto Akdemia Salwator w Krakowie