Egzamin na aucie szkoły

Auto Akademia w Krakowie jako jedna z nielicznych szkół oferuje kursy, gdzie nauka jazdy i egzamin państwowy odbywa się na tym samym pojeździe. Oznacza to, iż samochód na którym się uczysz jeździć podstawiamy na Twoje życzenie na Twój egzamin państwowy, co zdecydowanie zwiększa szanse na zaliczenie go za pierwszym razem.


Nasza akademia jazdy posiada najmniejszy z możliwych samochód szkoleniowo - egzaminacyjny o długości zaledwie 3,56 m co plasuje go w czołówce najkrótszych, dopuszczonych do egzaminowania pojazdów nauki jazdy w zakresie kategorii B prawa jazdy. Pojazdem tym jest bardzo zgrabna i przyjemna w prowadzeniu Skoda CityGo. 

Nasz samochód podobnie jak cała flota akademii to nowy pojazd z beżącego roku produkcji zakupiony w polskim salonie. Wszystkie pojazdy akademii są nowe i co najważniejsze bezwypadkowe, co pozwla nam uczyć w bezpieczny i sprawny sposób.

EGZAMIN sładasz na samochodzie szkoleniowym

Do egzaminowania szkoła podstawia własne pojazdy egzaminacyjne Skoda CityGo lub Fiat 500.  Pojazdy są wyposażone urządzenia rejestrujące przebieg jazdy honorowane przez Małopolski Ośrodek Egzaminowania w Krakowie.

MAŁY .. MNIEJSZY ... NAJMNIEJSZY  : )
Wiadomym jest, że im mniejszy pojazd oraz im większa widoczność do tyłu - tym łatwiej jest zdać egzamin państwowy. My wybraliśmy SKODĘ CityGO z uwagii na najlepszą widoczność w każdym kierunku z wnętrza oraz gabaryty.


NAJMNIEJSZYM - NAJŁATWIEJ!

Kupując kurs na CityGO lub FIAT-cie masz możliwość zdawania nim egzaminu państwowego. Zdając na tym samy pojeździe zwiększasz swoje sznase o ponad 30% na zaliczenie egazminu za pierwszym podejściem.

PIERWSZ LEKCJA JAZDY - na VIDEO!
Kupując kurs na Skodzie CityGO każdą jazdę włącznie z tą najciekawszą, czyli pierwszą lekcją w życiu z kierownicą samochodu możesz zapisywać na swoim pendrive-ie! Taki film z pewnością po paru latach będzie hitem i zyska na wartości. Zazwyczaj sem tego nie będziesz pamiętać, bo stres wykasuje z pamięci większość obrazków i tekstów. U Nas masz tę możliwość utrwalenia najfajniejszych momentów stresujących instruktora : ) Obraz z 4 kamer rejestruje wszystko co widzisz Ty i czego widzieć nie mogłeś! Zachęcamy zatem do skorzystania z tej technologicznej nowinki i zakupu mocnego pendriva!


Jeżeli szukasz szkoły nauki jazdy w Krakowie, gdzie nauczysz się jeździć i zdasz egzamin na tym samym samochodzie, to właśnie znalazłeś! Zapraszamy do Auto Akademii na Salwatorze!