Dlaczego my?

My nie konkurujemy cenami, ale jakością usług.


U Nas instruktorzy nie przesypiają jazd, nie smrodzą papierosami, samochody są czyste, nowe i bezwypadkowe. Zajęcia rozpoczynają się i kończą punktualnie. Instruktorzy indywidualnie dla każdej osoby opracowują metodykę szkolenia co owocuje szybkim przyswajaniem umiejętności praktycznych. Nowoczesna metodyka i indywidualne rozwiązania to Państwa sukces na egzaminie oraz nasza wysoka zdawalność.

Jesteśmy małą szkołą specjalizującą się w kategoriach lekkich. Działamy od wielu lat na rynku i obecnie szczycimy sie wysoką zdawalnością oraz standardami na najwyższym europejskim poziomie. Nie jesteśmy najtańszą szkołą jazdy, ale dzięki temu stać Nas rzetelność i wysoką jakość wykonywanej pracy oraz nowoczesny sprzęt do szkoleń.
Nie mamy ukrytych kosztów i szanując Siebie - Szanujemy Klienta!
  

Ucz się od najlepszych!
 Ucz się w bezstresowej atmosferze!

Teraz szybciej zrobisz postępy i zdasz nowy egzamin!

U Nas wykłady są warsztatami z tłem multimedialnym. Nie puszczamy filmów z telewizora jak w większości szkół, nasi wykładowcy mają za zadanie tak wytłumaczyć przepisy i zasady, żebyście Państwo je zrozumieli - nie ucząc się nic na pamięć.  Każdego klienta traktujemy indywidualnie ,a miarą dobrze wykonanej pracy jest nasza zdawalność za pierwszym razem egzaminów państwowych.

U Nas poznasz nowy standard prowadzenia zajęć! Szkolenia prowadzone są w systemie SPS co gwarantuje opanowanie wiedzy oraz zaliczenie egzaminu państwowego bez żadnych wątpliwości i niepotrzebnego stresu. Jako pierwsza i nadal jedyna szkoła w Krakowie świadczymy w ramach szkoleń podstawowych pakiety dodatkowe rozszerzające wiedzę kierowcy o jazdę autostradową, zasady przewożenia najmłodszych, czy kierowanie pojazdem po zmierchu na drogach krajowych. Nasze kursy są prowadzone w standardzie i na wzór szkół niemieckich, czy holenderskich.Nasz autorski system nauczania gwarantuje wysoki i niezmienny standard przyswajania wiedzy. Szkoląc się u Nas otrzymasz niezbędny pakiet materiałów edukacyjnych w cenie szkolenia oraz będziesz poddany testom kontrolnym i egzaminowi wewnętrznemu z jazdy co pozwala ostatecznie ocenić finalne umięjętności i zdać egzamin państwowy bez większego stresu.

Egzamin wewnętrzny w krakowskiej akademii zdajesz na panelu dotykowym - takim samym jak na egzaminie państwowym w MORD (Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego). To nowość i opanowanie obsługi ułatwia zaliczenie testu. W odróżnieniu od konkurencji u Nas egzamin wewnętrzny jest naprawdę przeprowadzany i pilnujemy aby każda osoba wykazywała się odpowiednio wysokim stopniem opanowania samodzielnej jazdy samochodem.

Szkoląc się u nas otrzymujecie Państwo:

  • profesjonalny podręcznik kierowcy AAS
  • płytę z nowymi TESTami 
  • zajęcia z ratownictwa drogowego
  • zajęcia z eco drivingu
  • kurs na bezwypadkowych pojazdach
  • nauka na trasach egzaminacyjnych
  • profesjonalne zajęcia teoretyczne

Materiały szkoleniowe Auto Akademii to najwyższej jakości profesjonalne pomoce i system nauczania gwarantujący zaliczenie nowego egzaminu na prawo jazdy. 


W Krakowie nie jest łatwo zdać.
 

Trzeba się uczyć i dlatego wybierajmy też dobre szkoły  - czyli takie gdzie zajęcia z teorii odbywają się nie po łebkach i zajęcia z praktyki to nauka ,a instruktorzy to fachowcy angażujący się w pracę.
Dlatego lepiej od razu wybrać szkołę ,gdzie instruktor dobrze zarabia i rzetelnie uczy , a szkoła jest na rynku od dawna i nie lekceważy klienta.
 
Bardzo ważne jest to - Kto Cię będzie uczył!
  
  

 

Historia i rozwój szkoły ....
Naszą dewizą jest wysoki standard świadczenia usług w miłej atmosferze.
Na rynku edukacyjnym działamy od wielu lat. Szkoła na Salwatorze działa od 1994 roku, pod marką "Autosalwator" od 2005 roku, następnie od 2010 pod nazwą "SALWATOR" w tejże właśnie dzielnicy Krakowa.
Od 2014 - szkoła przyjęła nazwę Akademia Auto Slawator i od tego czasu systematycznie wdrażamy kolejne innowacyjne rozwiązania metodyczne mające na celu podnieść zdawalnośc ośrodka i uczynić szkołę liderem jakości świadczonych usług.


Najważniejsze cechy naszych szkoleń to:

- bezstresowa nauka i indywidualne podejście
- fachowość i kompetencje instruktorów
- niepalący instruktorzy o wysokiej kulturze
- nowoczesna metodyka nauczania
- nowe samochody szkoleniowe ośrodka

- wysoka zdawalność na egzaminach państwowych
- terminowość i rzetelność wykonania usługi
 

- każdy instruktor posiada wyższe wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne
- samochody do nauki są nowe (z polskiego salonu) i BEZWYPADKOWE
- nie oszukujemy i nie skracamy czasu zajęć praktycznych
- nie naciągamy na jazdy dodatkowe, tylko uczymy jak należy od 1 zajęć
- korzystamy z najlepszego placu manewrowego w Krakowie
- udostępniamy samochody szkoły na egzaminy państwowe
- w cenie kursu otrzymujesz komplet najlepszych materiałów dydaktycznych

- najlepiej przyjdź i sam zobacz jak pracujemy : )
- u Nas płacisz więcej, ale wiesz za co!

 
Jesteśmy szkołą zrzeszającą doświadczonych instruktorów, większość naszych szkoleniowców posiada dodatkowe uprawnienia oraz wyższe wykształcenie pedagogiczne. Wykładowcy zawodowo związani są z drogownictwem lub organami kontroli ,czy nadzoru ruchu drogowego. Zajęcia medyczne prowadzą czynni zawodowo ratownicy medyczni lub lekarze, a każdy instruktor co roku przechodzi testy kompetencyjne i szkolenia z zakresu techniki jazdy samochodem, metodyki nauczania i psychologii.


Posiadamy szereg certyfikatów oraz uprawnień branżowych, prowadzimy szkolenia z zakresu eko-jazdy. Nasi instruktorzy uczestniczą w programie Profesjonalny Instruktor pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego.


Gwarantujemy Państwu efektywne szkolenia
w małych grupach i miłej atmosferze!

    NASZ ZESPÓŁ INSTRUKTORSKI - kliknij i zobacz więcej ...  

Ucząc się w Auto Akademii możesz cały kurs zrobić na samochodzie ze skrzynią automatyczną, wtedy też egzamin zdajesz na naszym samochodzie szkoleniowym, a w prawie jazdy widnieje kod 78. W ten sposób nauczysz się szybciej i zdasz egzamin bez problemów za 1 razem, a jeśli będziesz w przyszłości chciał kierować manualem, to wystarczy tylko ponowić egzamin na manualnej skrzyni.


Ucz się i zdawaj na tym samym samochodzie w Auto Akademii


Zajęcia praktyczne realizowane są od rana do wieczora przez 7 dni w tygodniu. Szkolenie na oświetlanym placu manewrowym  odbywa się bez dodatkowych dopłat, zajęcia odbywają się w godzinach od 7:00 do 23:00.   
  

Decyzję o wyborze szkoły nauki jazdy należy dobrze przemyśleć. Nie warto zapisywać się w ostatniej chwili byle gdzie , ale trzeba szukać dobrych szkół gdzie zajęcia z teorii są profesjonalnie prowadzone i kursant otrzymuje odpowiednie narzędzia do nauki w tym konkretne materiały edukacyjne.
 

 

Naszym sukcesem jest fakt,
iż większość Naszych klientów to osoby którym Nas polecono!

  OPINIE o NAS ... 
- klinkij tu -

 

  

 

Serdecznie ZAPRASZAMY

Zespół Instruktorski
AAS w Krakowie