Opinie o Naszej Szkole

Bardzo ważnym w naszej działalności szkoły jazdy jest odpowiednie nastawienie klienta do postrzegania  ruchu drogowego, jego uczestników oraz wyrobienie chęci do jazdy samochodem. Oczywiście najlepszym wyznacznikiem tego jak udało się nam wykonać tę pracę są opinie Naszych klientów.

Żeby być jak najbardziej obiektywnym nie posiadamy na naszej stronie internetowej miejsca na zamieszczanie opini klientów jak robi to większość istniejących dziś firm w sieci. Takie opinie są mało wiarygodne, gdyż wiadomo, że każdą opinię umieszczoną na naszej witrynie moglibyśmy usunąć, a wtedy taka zakładnka z opiniami byłaby niewiarygodna.

Z uwagii na powyższe oraz fakt, iż w sieci istnieje już mnóstwo opini na nasz temat zamieszczamy poniżej adresy miejsc w których możecie Państwo pozostawić opinię o naszej szkole w sposób bezpieczny i anonimowy. Oczywiście często zdarzają sie nadużycia ze strony konkurencji i większość portali obecnie wymaga już zalogowania się lub potwierdzenia tożsamości stąd opinie zamieszczane w sieci są coraz bardziej wiarygodne.

Opinie o Nas:

LINK: Google+
Opinie o szkole Salwator w Google Plus i strona firmowa w tym kanale społacznościowym również cieszą się popularnością i opinie zamieszczane w serwisie świadczą o wysokim standardzie szkoleń jaki oferuje akademia jazdy na Salwatorze w Krakowie.

LINK: FACEBOOK AAS Salwator
Z opiniami o Akademii Auto Salwator w Krakowie spotkasz się też na naszej stronie firmowej jaką prowadzimy od lat na facebooku i również jesteśmy tam oceniani przez naszych absolwentów zbierając jednocześnie mnóstwo komentarzy pod różnymi wydarzeniami w jakich uczestniczy szkoła w Krakowie.


LINK: http://opinie-o-szkolach.krakow.pl/
W tym rankingu szkół nauki jazdy z Krakowa jesteśmy liderem według oceny klientów i zebraliśmy najwięcej opini pozytywnych co niezmiernie nasz cieszy. Ty też możesz dodać swoją opinię : )

LINK: http://www.superprawojazdy.pl/
W tym rankingu również zebraliśmy dużo opini o szkole Salwator i cieszymy się z obecności w pierwszej dziesiątce szkół dobrze ocenianych przez krakowskich absolwentów szkół nauki jazdy.

LINK: Naszemiasto.pl
W tym rankingu opini również otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opnii o szkole Autosalwator.

LINK: dobraelka.pl
Ocena 4.75 na podstawie zdobytych opini na tym portalu bardzo nas buduje a Wasze opinie potwierdzają że warto się starać i być dobrą szkołą jazdy z aspiracjami tej najlepszej w Krakowie.

LINK: zdajemyprawko.pl
Tu również mimo niezgody konkurencji która klika najwięcej w "odwrócony kciuk" cieszymy się pozytywnymi opiniami o szkole jazdy na Salwatorze w Krakowie.

LINK: WYMAGAM.PL
Portal dla wymagających również potwierdza wysoką jakość usług szkoły jazdy Salwator z Krakowa zebranymi dobrymi opiniami i oceną pięciu gwiazdek dla szkoły z Salwatora : )

LINK: megakierowca.pl
To jeden ze starszych potrali opiniotwórczych w temacie szkół nauki jazdy w Krakowie, tu również znaleść można pozytywne komentarze na temat szkoły Auto Salwator z Krakowowa.

LINK: studente.pl
Bardzo często naszymi absolwentami są osoby sudiujące w krakowie i szukając szkoły prawa jazdy wybierają właśnie Akademię Auto Salwator co niezmiernie nas cieszy szczególnie kiedy otrzymujemy pozytywną opinię od młodych ludzi patrzących i tworzących nowoczesną przyszłość :)