Instruktorzy Auto Akademii

Zespół Instruktorski AAS


Każdy z instruktorów AAS  to wieloletni kierowca posiadający duże doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców oraz jeszcze większy bagaż własnych doświadczeń za kierownicą.

Mamy świadomość, że gwarancja sukcesu to dobry instruktor = dobry kierowca! Dlatego zatrudniamy tylko sprawdzonych ludzi pasjonujących się motoryzacją.  Nasi pracownicy to osoby bardzo starannie dobrane spośród dużej liczby kandydatów chętnych do pracy w zawodzie instruktora.  Nasz kadra instruktorska jest regularnie motywowana do pracy z kursantami, przechodzi cykliczne szkolenia, które mają na celu doskonalenie zawodowe.

Instruktorzy są wyrozumiali i cierpliwi, ale również wymagający.  Podnoszą głos tylko wtedy, gdy gratulują zdanego egzaminu na prawo jazdy. Wiemy, że po egzaminie, będziemy się z Tobą spotykać na ulicach Krakowa. Dlatego robimy wszystko, aby przekazać Wam taką wiedzę i wykształcić takie umiejętności, żeby te spotkania było czystą przyjemnością!

Grzegorz

Grzegorz to wieloletni wykładowca i autor kilkunastu programów do nauki prawa drogowego oraz kilkuset pytań testowych stosowanych w programach na nauki jazdy samochodem. Na co dzień prowadzi firmę zajmującą się edukacją kierowców w Internecie oraz tworzy programy szkoleń kierowców flotowych. Ukończył Politechnikę Krakowską i szereg kursów trenerskich. Pasjonuje się psychologią transportu oraz systemami drogowych rozwiązań infrastrukturalnych.

Łukasz

Łukasz naucza już od przeszło 11 lat, a zaczynał zaraz po ukończeniu studiów. Specjalizuje się nauczaniu osób niepełnosprawnych i jest naszym ekspertem od fotelików samochodowych :)  Cierpliwość i wyczucie predyspozycji konkretnej osoby oraz dobór odpowiedniej metodyki nauczania to jego główne zalety. To instruktor na najtrudniejsze „przypadki” :)  Pasjonuje się motocyklami, którymi jeździ turystycznie oraz sztukami walki jakie jeszcze do niedawna czynnie uprawiał jako zawodnik.
Obecnie szczęśliwy tatuś i nadal hodowca egzotycznych gadów :)

Marcin

Marcin to siła spokoju. Nauczaniem kierowców zajmuje się od 10 lat i większość Jego absolwentów zalicza egzaminy za pierwszym podejściem. Umiejętność doboru metod nauczania i wyrozumiałość to bezsprzecznie walory Naszego instruktora. Pasjonuje się rajdami samochodowymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi silników. Członek Automobil-klubu oraz wieloletni uczestnik i zawodnik w regionalnych KJS-ach organizowanych na południu kraju. Po pracy to zapalony piłkarz!


Piotrek

Piotrek to Nasz wykładowca i instruktor szkolący od przeszło 12 lat kierowców i motocyklistów zarówno tych posiadających uprawnienia jak i kandydatów na motocyklistów. Jest ponadto instruktorem techniki jazdy czynnie szkolącym kierowców w ośrodkach doskonalenia techniki jazdy.  To były funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego, a zdobyte doświadczenie zawodowe i niezliczone ilości wypadków jakie musiał „oglądać” z racji zawodu pozwoliło skorelować wiedzę z praktyką której zasady przekazuje dziś przyszłym adeptom motoryzacji. Posiada wykształcenie pedagogiczne i wszystkie możliwe uprawniania instruktorskie. To motocyklowy globtroter jeżdżący maszynami turystycznymi. Pasjonuje się sport-turystyką przemierzając co roku najpiękniejsze trasy europy zachodniej. Potrafi być miły : )

Wiesław

Wiesław to moc cierpliwości oraz nasz ekspert od  zagadnień związanych z inżynierią ruchu i tranasportem drogowym. Z wykształcenia jest geodetą, ale z pasji posiada wszystkie możliwe kategorie prawa jazdy.  Wieloletnie doświadczenie kierowcy zawodowego jakim może poszczycić się to niesamowite źródło wiedzy i siła pokory dla młodych adeptów motoryzacji ubiegających się o pierwsze uprawnienia. Obecnie wykonuje pracę wyłącznie z pasji obejmując indywidualną opieką każdego z naszych podopiecznych. Można się od Niego nauczyć cierpliwości oraz dobrego żartu : )

Mateusz

Mateusz jest instruktorem posiadającym wszystkie kategorie prawa jazdy oraz uprawnienia z zakresu techniki jazdy samochodem. Szkoli od kilku lat i jest doświadczonym nauczycielem pomimo stosunkowo młodego wieku. Humor i wyrozumiałość to podstawa w Jego podejściu do pracy, ale potrafi też wysoko ustawiać poprzeczkę i konsekwentnie wymagać co w efekcie przekłąda się na świetne wyniki w kształceniu kierowców. To z pewnością instruktor z mega intuicją oraz umiejętnością motywowania do nauki!

Marek

Marek to czołówka krakowskich instruktorów w rankingu zdawalności.  Siedem na dziesięć osób wyszkolonych przez Niego zalicza egzamin za pierwszym razem. Pozostali zazwyczaj zdają za drugim podejściem, stąd to instruktor który od wielu lat nie schodzi poza pierwszą dziesiątkę topowych instruktorów w Krakowie. Jest oczywiście wymagający, ale też potrafi świetnie zmotywować oraz odkryć w każdym kursancie potencjał do prowadzenia samochodu. Marek jest autorem bloga motoryzacyjnego i stale pisze artykuły o tematyce motoryzacyjnej. Na co dzień pracuje jako inspektor w jednej z agencji państwowych, stąd pracę instruktora wykonuje wyłącznie hobbystycznie i bardzo dba o wyniki swoich podopiecznych, tym samy o swoją wysoką skuteczność przekładającą się na wysoką zdawalność.

Maciek

Maciek jest przede wszystkim nauczycielem. Świetne przygotowanie pedagogiczne i pasja motoryzacyjna predysponują Go do roli instruktora jazdy samochodem. Maciek z racji wykształcenia biegle posługuje się językiem niemieckim oraz angielskim co jest niewątpliwym atutem podczas szkoleń obcokrajowców. Jego hobby są także motocykle na których spędza każdą wolną chwilę w sezonie. Maciek posiada także uprawnienia egzaminatora i jest naszym wewnętrznym testerem absolwentów. Jest instruktorem bardzo spokojnym, ale też wymagającym co widać w zdawalności Jego podopiecznych.

Ania

Ania to Nasz koordynator szkoleń i kierownik ośrodka w Krakowie. Kierowcą jest od 12 lat i ma bzika na punkcie motoryzacji. Jej pasją są motocykle i quady na co wykorzystuje każdą wolną chwilę. Ania również kocha góry i nie tylko po nich spaceruje, ale czynnie uprawia downhill. W jej zainteresowaniach mieszczą się ponadto wspinaczka wysokogórska i języki obce. Obsługa klientów w języku angielskim to dla Niej prawdziwa przyjemność.

 

SZUKASZ PRACY JAKO NAUCZYCIEL?
JESTEŚ DOBRYM INSTRUKTOREM?

Praca dla instruktora w Krakowie znajdzie się zawsze, ale jeśli szukasz naprawdę profesjonalnego zespołu, chcesz się rozwijać jako instruktor to zapraszamy do współpracy z Auto Akademią.
Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście rozmowy,
testów drogowych oraz brak nałogu tytoniowego.
CV prosimy kierować na adres biuro@auto-akademia.pl