BABY IN CAR

KURS DLA RODZICA


Spodziewasz się dziecka?
Brzuszek rośnie?

Ciąża to wbrew pozorom bardzo dobry czas na szkolenie, a przepisy nie zabraniają prowadzenia pojazdu kobietom spodziewającym się dziecka. Ciąża to nie choroba : ) 
Ten okres możesz śmiało wykorzystać na zrobienie uprawnień do kierowania, tym bardziej że samochód może się później przydać jak maluch będzie figlował i łatwiej będzie przewozić go autem, niż męczyć się środkami komunikacji. Samochód to już dziś nie kłopot, a niedawne świadczenia pozwalają wielu nawet na zakup nowego samochodu w tzw. "programie ratalnym 500+" : )

Zamiast siedzieć w domu i objadać się przed telewizorem możesz pożytecznie oraz przyjemnie spędzić czas z naszymi instruktorami dowiadując się mnóstwa rzeczy o bezpiecznym przewozie dzieci.ZOSTAŃ EKSPERTEM OD PRZEWOZU DZIECI

Nieważne czy jesteś przyszłą mamą, czy też już doświadczoną babcią to szkolenie z przewozu dzieci i nauka o systemach w tym zakresie z pewnością w las nie pójdzie. Zachęcamy do szkolenia także przyszłych ojców, dziadków i wszystkich którym przyjdzie wozić dziecko samochodem.

Na naszym szkoleniu dowiesz się wszystkiego co potrzebne rodzicom kierowcom, uczymy też praktycznego montażu fotelików oraz radzenia sobie z całym tym ekwipunkiem : )

Program szkolenia obejmuje m.in taką tematykę:

- rodzaje fotelików samochodowych,
- rodzaje systemów montowania,
- zasady doboru fotelika dziecięcego,
- kategorie wiekowe i wagowe,
- homologacje fotelików dziecięcych,
- dopasowanie fotelika do modelu auta,
- zasady przewożenia dzieci samochodem,
- regulacje prawne przewozu dzieci, a logika...
- testy bezpieczeństa fotelików, a oferta sklepów..
- 3 w 1, czyli nosidełko, wózek i fotelik samochodowy,
- marka i cena fotelika, a bezpieczeństwo,
- statystyki wypadków, a błędy rodziców - kierowców,

Szkolenie praktyczne obejmuje dwa bloki dwu-godzinne jazdy samochodami szkoleniowymi w wersji 5-drzwiowej oraz 3-dzwiowej w czasie których poznasz tajniki bezpiecznego przewozu  i montażu urządzeń. Trasy i miejsca do treningu dobieramy indywidualnie do potrzeb danej osoby, mogą to być np. miejsca potem przez Ciebie uczęszczane.

JESTEŚ W CIĄŻY - ZAPINAJ ZAWSZE PASY BEZPIECZEŃSTWA!

Jak już pisaliśmy ciąża to nie choroba i możesz śmiało jeździć samochodem zarówno jako kierowca, czy też pasażer. Ważne żebyś zawsze zapinała pasy, gdyż ten jeden prawidłowo zapięty pas chroni dwa życia. Nawet jeśli lekarz wydał orzeczenie zwalniające z używania pasów, to nie ryzykuj i chroń swoje dziecko oraz Siebie.

ADAPTERY DO PASÓW BEZPIECZEŃSTWA
Każdy samochód szkoleniowy Auto Akademii wyposażony jest w specjalny adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży zwiększający bezpieczeństwo do minimum redukując ryzyko uszkodzenia płodu czy oderwania łożyska.

ZAPISY
Mailowo lub telefonicznie w godzinach pracy biura.
Szkolenie można wykupić wyłącznie jako dodatek do kursu podstawowego lub razem z pakietem jazd doszkalających w ramach uprawnień kategorii B prawa jazdy.
MAIL: biuro@autosalwator.pl
TEL: 12 427 14 45
TEL: 536 97 90 90

Auto-Akademia.pl